İplik kalitesinin üretilen her üründe standartlaştığı CANSAN İplik’te üretimin bütün aşamaları titizlikle kontrol edilmektedir. İplik üretiminin tümü “Uster” standartlarıyla kontrol edilmektedir. Laboratuarımızda kartela dışında istenen özel oranlarda ve renklerde melanj iplik çalışılabilmektedir.
DOLAR ALIŞ DOLAR SATIŞ EURO ALIŞ EURO SATIŞ

KURUMSAL

ÜRETİM

KARTELA

İLETİŞİM

ÜRETİM TESİSİMİZ

Tesisimiz; 12000 m²'si kapalı alan olmak üzere toplam 75000 m²'dir. Üretim kapasitesi 18000 iğ (10 Ton) olup 100 personel istihdam etmektedir.

DUYURULAR

  • Web sitemiz yayın hayatına başlamıştır
  • Ekim 2012'de Fabrikamız üretime başlamıştır.

HOŞGELDİNİZ

Cansan İplik San. ve Dış Tic. A.Ş; pamuk polyester karışımlı melanj,polyester viskon karışımlı melanj,100% viskon melanj ve pamuk polyester karışımlı ham iplik üreten bir iplik fabrikasıdır.


Melanj iplikler, iplik üretiminin harman hallaç aşamasında istenilen renk tonuna göre renkli elyafın karışmasıyla yapılabilmektedir. Her renkte değişik tonlarda melanjlık elde edilebilmektedir.


Pamuk / polyester ve viskon / polyester melanj iplikler, ağırlıklı olarak gri ve antrasit renklerinin tonları olarak melanj yapılmaktadır.


Hedefimiz yeni makina parkurumuzun verdiği avantajlarla kalite ve özenli servis arayan müşterilerimize hizmet vermektir. Cansan 2012 yılında kurulmuş olup bir CANOĞLU GRUP kuruluşudur.