İplik kalitesinin üretilen her üründe standartlaştığı CANSAN İplik’te üretimin bütün aşamaları titizlikle kontrol edilmektedir. İplik üretiminin tümü “Uster” standartlarıyla kontrol edilmektedir. Laboratuarımızda kartela dışında istenen özel oranlarda ve renklerde melanj iplik çalışılabilmektedir.
DOLAR ALIŞ DOLAR SATIŞ EURO ALIŞ EURO SATIŞ

KURUMSAL

ÜRETİM

KARTELA

İLETİŞİM

ÜRETİM AŞAMALARI

AR-GE VE FİZİK LABORATUARI

Hammadde stoklarımızda yer alan renkli elyaf çeşitlerine ait numuneler cinslerine göre ayrılarak laboratuarımızda örneklenmektedir. Müşterilerimizden gelen renk numuneleri kartelamızda bulunmuyor ise; uygun renk alternatifleri hazırlanır. Müşterilerimizin onayına sunulur.

Ayrıca alternatif lifler (yün / pamuk, keten / pamuk, pamuk / viskon vb. ) ile ilgili AR-GE departmanımız değişik oranlarda çalışmalar yapmaktadır.

Kalite Güvence Departmanımıza bağlı olarak çalışan laboratuarımızda üretim sırasında yapılan süreç kontrolleri ile birlikte üretimlerimize ait tüm fiziksel testler gerçekleştirilir.

Cansan Ar-Ge projeleri ISO9001-2000 standardına uygun olarak yürütülmekte, hammaddeden nihai kumaşa kadar iplikle ilişkili tüm aşamalar araştırılmaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş Cansan, müşterilerine iş ortakları olarak yaklaşmakta, müşterileriyle ortak Ar-Ge çalışmalarına önem vermektedir. Bu kapsamda, ücretsiz test ve analiz hizmetleri verilmekte, müşterilerin her tip numune ihtiyacı karşılanmaktadır. Yeni ipliklerimiz hakkında ücretsiz eğitim sağlayarak gerekli hususlarda müşterilerimizle deneme üretim çalışmaları yapmaktadır.