İplik kalitesinin üretilen her üründe standartlaştığı CANSAN İplik’te üretimin bütün aşamaları titizlikle kontrol edilmektedir. İplik üretiminin tümü “Uster” standartlarıyla kontrol edilmektedir. Laboratuarımızda kartela dışında istenen özel oranlarda ve renklerde melanj iplik çalışılabilmektedir.
DOLAR ALIŞ DOLAR SATIŞ EURO ALIŞ EURO SATIŞ

KURUMSAL

ÜRETİM

KARTELA

İLETİŞİM

KURUMSAL

Şirket Bilgileri

CANSAN İplik San. Dış Tic. AŞ 2012 yılında faaliyete girmiştir. 75000m² alana sahip olan fabrikamız Çorluda bulunmaktadır. Fabrikamızda üretim kapasitesi 18000 iğ (10 Ton) ve çalışan personel sayısı 100 kişidir.

Üretim teknolojisi ve ürün kalitesine yatırımı esas alan şirketimiz, her türlü gelişmeyi yakından takip ederek bünyesine dahil etmeyi prensip edinmiştir. Hem ürün çeşitliliği hem de hızlı ve zamanında servis esasına dayalı grup organizasyonuyla faaliyetlerini kusursuz kılmak öncelikli hedefidir.

İplik kalitesinin üretilen her üründe standartlaştığı CANSAN İplik’te üretimin bütün aşamaları titizlikle kontrol edilmektedir.İplik üretiminin tümü “Uster” standartlarıyla kontrol edilmektedir.

Şirketimiz; Uzun yıllardır bir çok sektörde başarı sağlamış olan CANOĞLU GRUP bünyesindedir.

CANOĞLU GRUP 1987 yılında kurulan HARRAN BETON A.Ş'ye uzanmaktadır. Kurumsallaşması 2005 yılında başlayan CANOĞLU GRUP, Yurdumuzun en gözde şehirlerinden birisi olan Şanlıurfa’da Akaryakıt , Gıda ve İnşaat sektörlerinde göstermiş olduğu başarı ile faaliyet alanlarını genişleterek İnşaat ve Nakliyat sektoründe de kendisine önemli bir yer edinmiştir.

Vizyon

Yenilikçi bir yaklaşımla ürün, hizmet ve çözümler üreterek, sürdürülebilir karlılığı yakalamış bir dünya şirketi olmak.

Misyon

Etik değerlerimizden ve kaliteden ödün vermeden, toplum ve ülke için değerler üreterek büyümek.